Cam Balkon

Cam Balkon Sistemleri

Cam balkon sistemleri konusunda sektörünün en iyisi olabilmek için sürekli çalışmaktayız. Ürünlerimizin tamamını Ankara İvedik OSB bölgesinde bulunan fabrikamızda üretmekteyiz. Başta Ankara olmak üzere Türkiye geneline cam balkon sistemleri kurulumu yapabilmekteyiz. Sizlerin tüm projelerinde ve ihtiyaçlarınızda Orjinal Cam Balkon imzası olmasını isteriz. Balkonların daha etkili ve rahat kullanabilmeniz için yaşam alanlarınıza değer katıyoruz. Tüm müşterilerimiz bizler için değerlidir. Onların yaşam alanlarına değer katmak ise bizi onurlandırır. Kaliteli cam balkonlardan faydalanmak sizin de hakkınızdır.

Cam balkon sistemleri son zamanlarda sıkça araştırılmaya devam etmektedir. Bunun temel sebebi balkonlarda konfor alanı yaratırken güvenilir bir sisteme sahip olmaktır. Genellikle dört mevsim her hava koşuluna dayanıklı olan cam balkon sistemleri, çocuklar içinde muazzam olanaklar sunmaktadır.

Cam balkon kanatlarında yer alan güvenilirlik firmamızda son düzey şekilde üretilmiştir. Bu bağlamda kanatlarda oluşacak olumsuz durumlar en aza indirgenmektedir. Orijinal cam balkon olarak yer aldığımız bu süreçte her bireye hitap edecek tasarımlar sunmaktayız. Misafirlerinizin özenle baktığı cam balkon modellerini donanımlı bir şekilde tasarlamaktayız.

Firmamızda üretime dâhil edilen ve piyasaya sürülen farklı cam balkon sistemleri, birçok avantajı bünyesinde barındırmaktadır. Bunun en önemli maddesi her modele uygun olan modellerin tasarlanması noktasında şekillenmektedir. Memnuniyet esaslı ilerlediğimiz bu süreçte her modeli donanımlı bir şekilde tasarlamaktayız. Isıcamlı cam balkon, çatı ve teras kapama gibi her işleminiz için bizimle iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda cam balkon fiyatları noktasında da uygun fiyat politikası benimseyen firmamız, sizler için en iyi tercih olacaktır.

Cam Balkon Özellikleri

telefon

Sorularınız mı var?
Bizi Bugün Arayın!

0545 211 82 34

Firmamız Hakkında

Orjinal Cam Balkon Sistemleri Olarak 17 Yılı Aşkın Süre Boyunca Cam Balkon Sektöründe Hizmet Vermekteyiz. Ankara'da Bulunan Fabrikamız ile Türkiye Geneline Cam Balkon Gönderimi Yapmaktayız.

Cam Balkon Avantajları

Orijinal cam balkon firmasıyla erişim sağlayacağınız tüm cam balkon modelleri muazzam olanaklar sunmaktadır. Firmamızda üretilen cam balkon modellerimizin tamamında temperli cam kullanılmaktadır. Temperli cam türleri herhangi bir darbe ile kırılmazlar. Yüksek kuvvetli bir darbe sonucu kırılsa bile camlar etrafa saçılmaz. Bu sayede can güvenliği sağlanmış olur. Tüm balkon tiplerine istemiş olduğunuz modeli uygulayabiliriz.

Cam balkonların sizler için birçok avantajı bulunmaktadır. Gerek görünüm olarak gerekse kullanım ömrü olarak sahip olacağınız sistemlerle memnuniyet sağlayacağınızı belirtmek gerekmektedir. Cam balkon sistemlerinde yer alan avantajları şu şekilde sıralayabiliriz;

·       Cam balkonlarımızda yer alan tahliye sistemi sayesinde tabana suyun erişmesini engeller. Bu bağlamda su sızdırmaz özelliği ile yaşam alanlarınızın kullanımını desteklemektedir. Su sızdırmaz yapısı cam balkon avantajlarının en başında gelmektedir. Bu bağlamda Orijinal Cam Balkon donanımlı sistemler sunmaktadır.

·       Firmamızda üretilen cam balkon sistemlerimizin tamamı darbe testlerinden başarılı bir şekilde geçmiştir. Bu noktadan hareketle darbelere dayanıklı olarak tanımlanan tüm modeller, tüm olumsuzluklara karşı yüksek verim sağlamaktadır.

·       Orijinal Cam Balkon firması temelden alüminyum profil, sistemin sorunsuz çalışması ve aksesuarlarına 2 yıl garanti hizmeti sunmaktadır. Garantili cam balkon için bizimle iletişime geçmenizde fayda var.

·       Cam balkonlarımızda plastik fitil yerine alüminyum fitil kullanmaktayız. Hem doğayı hem de sizleri düşünüyoruz.

·       Firmamızda üretilen modellerde yapılan testler sonucunda minimum düzeyde rüzgâr geçirdiği tespit edilmiştir. Bu bağlamda rüzgâr geçirmez özelliğiyle tüm olumsuz hava koşullara yüksek bir direnç sağlayan modellerimiz sayesinde uzun ömürlü kullanıma sahip olabilirsiniz. Yapacağınız tek şey firmamızla iletişime geçmektir.

·       Bir diğer özellik ise balkon sistemlerinin rüzgâra ve diğer dış etmenlere karşı dayanıklı olmasıdır. Sistemlerimizde yer alan camlarda sarkma ve düşme olmaz.

·       ISO:9001 kalite yönetmenliği ve TSE uygunluk belgelerimiz bulunmaktadır. Bu sayede sertifikalı cam balkon ürettiğimizin altını çizmek gerekmektedir.

·       Uygun fiyatlı cam balkon olarak yer aldığımız bu süreçte Ankara İvedikte bulunan fabrikamızda uygun fiyatlı cam balkon imalatı yapmaktayız.

 

 

 

Sohbete Başla
Yardıma İhtiyacınız Var Mı ?
Merhaba,
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Hemen Ara